STRONA GŁÓWNA  /  

Aktualności

MAJ - MIESIĄCEM KSIĄŻKI I BIBLIOTEK!

MAJ - MIESIĄCEM KSIĄŻKI I BIBLIOTEK!W związku z tym, że maj ogłoszony został miesiącem KSIĄŻKI I BIBLIOTEK, dla naszych czytelników i dla wszystkich chętnych, nasza biblioteka przygotowała interesujące propozycje czytelnicze, oraz wiele atrakcji i promocji.czytaj więcej →
KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY

 

 

    Miejsko -Gminna Biblioteka Publiczna w Narolu,

ogłasza konkurs pod hasłem:


"Mój największy skarb"czytaj więcej →
KONKURS LITERACKI

KONKURS LITERACKI    Miejsko -Gminna Biblioteka Publiczna w Narolu,

ogłasza konkurs pod hasłem:


"Mój największy skarb"czytaj więcej →
FILMOWA BIBLIOTEKA

FILMOWA BIBLIOTEKABiblioteka serdecznie zaprasza młodzież i dorosłych na projekcje filmowe w każdy wtorek i piątek:  • Wtorki w godz. od 16 do 18, projekcje dla dorosłych.

  • Piątki w godz. od 16 do 18 projekcje dla młodzieży.

czytaj więcej →
MAJ MIESIĄCEM KSIĄŻKI I BIBLIOTEK

MAJ MIESIĄCEM KSIĄŻKI I BIBLIOTEK

W związku ze zbliżającym się miesiącem majem, promującym czytelnictwo, nasza biblioteka przygotowała wiele atrakcji, na które zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych. Szczegółowy program już wkrótce.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

czytaj więcej →
" Wiosna ach wiosna..."

Temat wiosny towarzyszył również dzieciom z oddziału przedszkolnego "0B", ze szkoły Podstawowej w Łukawicy, które wzięły udział w zajęciach bibliotecznych, w dniu 12 kwietnia. Jak poprzednio nie zabrakło dobrej zabawy i wielu atrakcji.

czytaj więcej →
"Wiosna, wiosna ...."

Zaczyna sie 22 marca, wtedy świat budzi się po zimowej drzemce, topnieje śnieg, ptaki wracają już z ciepłych krajów, zaczynają wesoło śpiewać i budują gniazda , a zwierzęta wychodzą ze swoich zimowych norek.To właśnie wiosna.

czytaj więcej →
Otwarcie czytelni internetowej

Informujemy, że w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Narolu czytelnia internetowa jest dostępna dla czytelników w następujące dni tygodnia:

Wtorek godz.   14:30-18:00

Czwartek godz.13:30-16:30

Piątek godz.     14:30-18:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

czytaj więcej →
NIEZNANE ZAKĄTKI AMAZONII- spotkanie z podróżnikiem Emilem Wittem

Emil Witt - Podróżnik, surwiwalowiec, miłośnik dzikiej przyrody i ekstremalnych wrażeń. Od czterech lat zajmuje się eksplorowaniem zapomnianych zakątków Amazonii. o swoich podróżach opowiadał podczas wizyty w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Narolu...

czytaj więcej →
WIOSNA, WIOSNA ... lekcja biblioteczna.

Tym razem gośćmi w Miejsko - Gminnej Bibliotece Publicznej w Narolu byli uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej w Rudzie Różanieckiej. Spotkanie, podczas którego wspólnie powitaliśmy wiosnę, odbyło się dnia 6.03.2017 roku...

czytaj więcej →

1 2 3 > >>
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Polanowskiego w Narolu zrealizowała zadanie pn.: "Adaptacja części budynku starejszkoły w Narolu na potrzeby utworzenia nowej siedziby Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Narolu".

Zadanie było współfinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa w ramach PROGRAMU WIELOLETNIEGO KULTURA + PRIORYTET "BIBLIOTEKA+INFRASTRUKTURA BIBLIOTEK".

Zadanie realizowano w okresie od 01.01.2014 r. do 30.09.2015 r.
Wartość realizacji zadania - 664 575,16 zł
Dofinansowanie - 495 766,29 zł
Wkład własny - 168 808,87 zł
Copyright © 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.
społeczności
zamknij
Komunikat