STRONA GŁÓWNA  /  

Aktualności

Narodowe Czytanie

Serdecznie zapraszamy!!!

czytaj więcej →
Wakacyjne spotkanie w bibliotece cz. IV

Ostatni tydzień "Wakacji w bibliotece", to morskie opowieści o poszukiwaczach legendarnego skarbu, oraz następne zajęcia z cyklu - bezpieczeństwo.

czytaj więcej →
Godziny otwarcia

W DNIU 14 SIERPNIA 2017 r. BIBLIOTEKA BĘDZIE NIECZYNNA.

czytaj więcej →
Wakacyjne spotkanie w bibliotece cz. III

W dniu 24 lipca, w Miejsko - Gminnej Bibliotece Publicznej w Narolu, zostały przeprowadzone zajęcia z cyklu bezpieczne wakacje, tematem trzeciego z kolei spotkania było bezpieczeństwo na drodze.

czytaj więcej →
Wakacyjne spotkanie w bibliotece cz. II

Z uwagi na to, że dzieci często są sprawcami i ofiarami pożarów, powinniśmy poinformować naszych podopiecznych co to jest pożar, w jaki sposób powstaje, jak zachować się w takiej sytuacji, nauczyć jaki jest numer na straż pożarną, jaką informację podać, aby dobrze nas zrozumiano, jaka jest droga ewakuacyjna w naszym domu czy bloku.

czytaj więcej →
Wakacyjne spotkanie w bibliotece

Jak co roku w okresie wakacyjnym Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Narolu przygotowała zajęcia dla dzieci. Tematyka zajęć poniedziałkowych związana jest z bezpieczeństwem, czwartki to podróż do krainy wyobraźni z ulubionymi baśniowymi bohaterami.

czytaj więcej →
Program wakacji z biblioteką
czytaj więcej →
Wakacje z Biblioteką

Jak co roku nasza Biblioteka przygotowała dla dzieci wiele ciekawych propozycji na wakacje.


czytaj więcej →
Przygoda na morzu

Dobra zabawa to podstawa. Na spotkanie z morską przygodą , tym razem do naszej biblioteki przyjechały dwie klasy zerowe ze Szkoły Podstawowej w Łukawicy. Zajęcia odbyły się w dniach 19 i 20 czerwca.

czytaj więcej →
Wyspa Skarbów

W dniu 13 czerwca, na Baśniową Wyspę Skarbów do naszej biblioteki, przyjechała grupa przedszkolaków, z Przedszkola Samorządowego w Rudzie Różanieckiej. Zajęcia upłynęły w miłej, radosnej atmosferze i dostarczyły dzieciakom wielu pozytywnych wrażeń.


czytaj więcej →

1 2 3 > >>
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Polanowskiego w Narolu zrealizowała zadanie pn.: "Adaptacja części budynku starejszkoły w Narolu na potrzeby utworzenia nowej siedziby Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Narolu".

Zadanie było współfinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa w ramach PROGRAMU WIELOLETNIEGO KULTURA + PRIORYTET "BIBLIOTEKA+INFRASTRUKTURA BIBLIOTEK".

Zadanie realizowano w okresie od 01.01.2014 r. do 30.09.2015 r.
Wartość realizacji zadania - 664 575,16 zł
Dofinansowanie - 495 766,29 zł
Wkład własny - 168 808,87 zł
Copyright © 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.
społeczności
zamknij
Komunikat